Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant

Un cuvant pentru fiecare!

Lipsa de comunicare este mai profunda si mai nociva decat orice alta lipsa. Pretuiti ceea ce aveti deja!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Ora exacta
Ultimele subiecte
» Biblioteca Mihai LEONTE din Petia
Dum Sept 28, 2014 9:51 pm Scris de Mihai LEONTE

» Fantezi sexuale
Mier Mai 07, 2014 7:40 pm Scris de feli34feli

» Salutare si bine v-am gasit!
Vin Noi 15, 2013 3:14 pm Scris de dani_ela

» AI DEVENIT UN NUME SCRIS PE O CRUCE...autor Mihai LEONTE
Sam Sept 28, 2013 2:06 am Scris de Mihai LEONTE

» HAINE DAMA ONLINE IEFTINE
Sam Aug 31, 2013 2:27 am Scris de bianca638

» MIRAJELE ALBASTRE 2008...volum al poetului Mihai LEONTE
Dum Apr 21, 2013 2:10 pm Scris de Mihai LEONTE

» Ce se afla intr-o ceasca de cafea ?
Vin Dec 14, 2012 9:11 pm Scris de VASILESCU

» Ortodoxia..
Joi Dec 13, 2012 8:12 pm Scris de adminforumok

» Cum ma simt?
Joi Dec 13, 2012 8:11 pm Scris de adminforumok

Statistici
Avem 258 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: jetro

Membrii nostri au postat un numar de 3846 mesaje în 631 subiecte
Cuvinte-cheie
Subiectele cele mai active
Impreuna la o cafeluta, ceai...
In aceasta zi!
Salutare si bine v-am gasit!
Bun venit tuturor!
In acesta seara!
Credeti in autenticitatea iubirii gasite pe internet?
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Dorinte de tot felul
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Provocare...
Subiectele cele mai vizionate
Fantezi sexuale
Impreuna la o cafeluta, ceai...
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Ura este doar o alta fata a iubirii?
Salutare si bine v-am gasit!
In aceasta zi!
In acesta seara!
Bun venit tuturor!
Provocare...
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Admin

Alexandrina

Ana

Vilhelm

Intuneric

Roses

Florina

abis

Elisa

Eva

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Cei mai activi postatori ai lunii
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
TOP-RO - Top siteuri din Romania top ro

Distribuiţi | 

Razbunarea arma prostului

In jos 
AutorMesaj
sonia
Membru
Membru

Data de inscriere : 08/10/2011

MesajSubiect: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 7:14 pm

Stiu...razbunarea e arma prostului si totusi imi doresc sa ma razbun pentru ca ma dus intr-o lume numai a lui, m-a facut sa-l cred doar pe el...m-a facut sa cred ca sotul meu este un nenorocit...in fine...eu l-am dorit pentru a ne simti bine atunci cand se poate...planuri de viitor nu am facut, decat verbal din partea mea. Uneori ma gandeam cu mila la vremea cand va trebui sami iau adio de la el, inca de pe acum ma gandeam cum sa fac sa nui distrug visurile, el nu face sau nu a facut asa, pur si simplu ma facut sa cred ca el este cel ami iubit dintre pamanteni. In cele din urma am primit sms, telefoane, jicniri din partea unei rivale...acesta nemernica mi-a trimis si fotografi cu el, ma informat mai ceva ca cei de la S.R.I iar el ma asigura de fiecare data ca nu este asa si venea cu inventi peste inventi ce le credea si el. ''Rivala'' mea a reusit sa vorbeasca cu mine, dar e tare naiva si prostuta saracuta. Toata acesta poveste a inceput cu un singur cont facut pe pe net. Ma intreb ce a gasit si la ea de ce vrea cu mai multe si cum sa ma razbun pentru a numai putea sa-si bata joc de alte suflete naive si prostute. Uneori imi vine sa o sun pe sotia lui, pe rivala lui si sa-i spun totul...ceva ma opreste, e ceva ce nu pot spune aici si acum. Astept un sfat de la voi.
Sus In jos
Angheliu Mariana
Membru
Membru

Data de inscriere : 09/06/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 7:30 pm

Sonia draga, e foarte urat prin ce treci. Am citit cu mare atentie, ce spui tu aici, din pacate si eu am patit asa ceva, numai ca tu din cate detali dai aici nu il iubeai nu ave-ai in plan un viitor cu el...atunci de ce razbunare? pentru simplu fapt ca are si pe alta? pentru ca nu poti permite sa fie si alta cand tu esti cu un barbat? dar tu ce faci? mai are si sotie, Doamne...mare tie gradina ta!
Eu am patit sa iubesc, tot pe net si sa dau de el pe un site cu poze cu tot, a fost un soc pentru mine, il iubeam aveam ganduri de viitor si am ramas stana de piatra cand am vazut ce face el. Eu i-am spus totul in fata am rupt legatura, am suferit, ami sufar si mi-am pierdut increderea in barbati.
Sfatul meu este: sa te uiti in ochiul tau drept.
Sus In jos
Georgebariz
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 05/06/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 7:34 pm

Mama lui de orgoliu
Sus In jos
trandafirul-galben
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 04/06/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 7:42 pm

Trebuie sa gandim rational, sa lasam orgoliu si sa luam singuri deciziile importante din viata noastra.
Sus In jos
Tropos
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 51
Localizare : oradea

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 7:48 pm

Cum iti permiti sa iti doresti razbunare Sonia? esti mai buna decat el!? cu ce?
Sus In jos
Ovidiu
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 47
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 8:44 pm

Ai mare dreptate! razbunarea e arma prostului, tu, pe cine vrei sa te razbuni? pe tine? pe el nu vad de ce doresti a te razbuna
Sus In jos
Cornel
Membru veteran
Membru veteran

Data de inscriere : 02/06/2011
Localizare : galati

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 9:38 pm

Iti raspunzi singura la poveste nu va suparati pe mine dar am ras cu pofta la ce am citit aici. Bafta draga sonia la pacalit barbati si bravo lui ca ti-a luat inainte tradarea!
Sus In jos
Atlant45
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 05/10/2011
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Sam Oct 08, 2011 10:28 pm

Sonia,razbunarea e superba. Sti cum sa faci?,Insala-l cu nevasta-sa,dupa care,daca va intelegeti bine,o cooptezi si pe rivala ta si faceti un menaj a troys. In felul asta el va ramane singur si voi o sa traiti fericite pana cand o sa te.......maturizezi.
Sus In jos
Violeta
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 03/06/2011
Varsta : 51
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 12:57 am

Pana aici iti inteleg ca doresti razbunare si as fi putut sa
iti tin apararea, dar sa vedem mai departe.in fine...eu l-am dorit pentru a ne
simti bine atunci cand se poate...planuri de viitor nu am facut, decat verbal
din partea mea. Aha deci el ce era pentru tine? maimutoi

Adica tu saraca te luptai si esti
miloasa, scuzama ca spun dar esti de GROAZA

Daca rivala ti-a pus totul pe tava tu
ai crezut pe al sau t-ia convenit sa te faci ca crezi totul pentru interesul
tau...acum e mai simplu daca tot nu aveai gaduri de viitor cu el de ce
razbunare? din orgoliu.

Rivala e prostuta ca ti-a spus tot si
tu te-ai complacut

Daca suni sotia sau riovala cu ce te
alegi? esti lovita in orgoliu, ti-ai dorit ca tu sa dai cu sutul si daca nu
ti-a mers acum doresti razbunare. Scuzama dar eu mai mult de atat nu am ce
spune.
Sus In jos
Mircea
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 02/06/2011
Localizare : braila

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 1:19 am

Razbunare superba nu am stiut pana acum. Sfatul meu ar fi urmatorul...Ai grija de gradina ta, fi atenta pe viitor, nu sapa groapa altuia ca... te-ai gandit ca paote Dumnezeu ti-a dat o palma stiind ca tu nu ai ganduri de viitor cu el?
Sus In jos
Liliana
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 06/06/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 1:48 am

Sus In jos
Mara_mar
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 37
Localizare : bistrita

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:03 am

Spune bine atlant45 inca mai ai pana ce te vei maturiza.
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 24/05/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:25 am

Sonia, fi fata desteapta, incearca sa iti faci un cont sa-l prinzi iarasi si atnci ii pui totul pe tava, ii poti suna rivala cum spui tu si sa sufere si ea ca tine, ii poti spune ca acum sunteti impreuna la hotel, ii poti suna sotia,...daca se mai poate nimic asa si sai spui ce idiot tine la usa ei.
Sus In jos
Marcel
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 26/09/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:47 am

sonia tu esti intreaga la minte sau esti sora cu allia? Pai spui :
Citat :
eu l-am dorit pentru a ne simti bine atunci cand se poate...planuri de
viitor nu am facut, decat verbal din partea mea. Uneori ma gandeam cu
mila la vremea cand va trebui sami iau adio de la el, inca de pe acum ma
gandeam cum sa fac sa nui distrug visurile
deci ,tu singura afirmi ca aveai de gand sai tragi un sut un fund dupa ce te saturai de el.Acum faci pe victima pt ca tia tras el primul cu sutul? De ce sa ii suni sotia? Ce sai spui ca iai distrus casnicia? Ca ai fost amanta sotului ei? Ce v-as rupe capul eu la astea care dupa ce vi-o trageti fara sa va pese ca omul avea totusi o nevasa care va suferi datorita voua, va plangeti ca niste tarfe proaste ce sunteti. Bine ti-a facut. Tiai inselat si sotul,si pe tine si prietenii...tot.Pt ce? Ca aveai mancarimi sub buric? Sper sa te parasesca si sotul si prietenii si sa ramai tu cu golania din capul tau.
Sus In jos
Sandrina
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 06/06/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 3:22 pm

Razbunarea e dulce, te poti razbuna spunandu-i te iubesc, iartama si dispari din viata mea. Marcel, fi mai politicos, chiar daca nu este cazul
Sus In jos
sonia
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:00 pm

Angheliu Mariana a scris:
Sonia draga, e foarte urat prin ce treci. Am citit cu mare atentie, ce spui tu aici, din pacate si eu am patit asa ceva, numai ca tu din cate detali dai aici nu il iubeai nu ave-ai in plan un viitor cu el...atunci de ce razbunare? pentru simplu fapt ca are si pe alta? pentru ca nu poti permite sa fie si alta cand tu esti cu un barbat? dar tu ce faci? mai are si sotie, Doamne...mare tie gradina ta!
Eu am patit sa iubesc, tot pe net si sa dau de el pe un site cu poze cu tot, a fost un soc pentru mine, il iubeam aveam ganduri de viitor si am ramas stana de piatra cand am vazut ce face el. Eu i-am spus totul in fata am rupt legatura, am suferit, ami sufar si mi-am pierdut increderea in barbati.
Sfatul meu este: sa te uiti in ochiul tau drept.

Eu il iubeam in felul meu...dar ce mi-a facut nu pot sa nu ma razbun, pentru ca eu nu as face rau
nimanui fara vreun motiv. Ma tinut si mi-am pierdut timpul cu el degeaba, numai minciuni si eu credeam tot. Ore intregi pe messenger petrecute cu minciuni ordinare, abia acum dand timpul inapoi vad limpede...daca era alta in locul meu? putea ca femeia respectiva sa ajunga la spital din cauza unuia ca el. Ma facut sa cred ca toata lumea imi este dusman si el este aparatorul meu, Doamne ce cretin! Toti barbati vroia sa ma traga in cursa, dar el ce facea? stia sami spuna ca eu ii luminez viata, eram sotia lui, iubita tot si nu putea trai fara mine, iar eu incercam cat puteam sa nul fac sa sufere, iar el tocmai a facut asta. Eu nu sufar, dar, acest dar daca era alta sau paote este acum una care intradevar il iubeste...ce va fi de ea? pentru ca dumnealui nu iubeste. Vreau sa ma intelegeti ca mie personal numi pasa, vreau sa ma razbun pentru celelalte, nu pentru mine. Tot ce mi-a spus mie va spune multora, e un tip ce posteaza in victima, asa a procedat cand l-am cunoscut prima oara si asa va proceda mereu cu toate. Da, are sotie, mi-a spus ca e divortat la inceput, am cunoscut familia...in fine nu vreau sa intru in detali prea multe, cert este ca tipul este un venin pentru femei si ca atare...doresc sa ma razbun.
Sus In jos
sonia
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:06 pm

Atlant45 a scris:
Sonia,razbunarea e superba. Sti cum sa faci?,Insala-l cu nevasta-sa,dupa care,daca va intelegeti bine,o cooptezi si pe rivala ta si faceti un menaj a troys. In felul asta el va ramane singur si voi o sa traiti fericite pana cand o sa te.......maturizezi.

Tatarii au iubit
mereu libertatea
nu au stat inchisi in
case,
sunt o vagaboanda
Sus In jos
sonia
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 4:28 pm

Marcel a scris:
sonia tu esti intreaga la minte sau esti sora cu allia? Pai spui :
Citat :
eu l-am dorit pentru a ne simti bine atunci cand se poate...planuri de
viitor nu am facut, decat verbal din partea mea. Uneori ma gandeam cu
mila la vremea cand va trebui sami iau adio de la el, inca de pe acum ma
gandeam cum sa fac sa nui distrug visurile
deci ,tu singura afirmi ca aveai de gand sai tragi un sut un fund dupa ce te saturai de el.Acum faci pe victima pt ca tia tras el primul cu sutul? De ce sa ii suni sotia? Ce sai spui ca iai distrus casnicia? Ca ai fost amanta sotului ei? Ce v-as rupe capul eu la astea care dupa ce vi-o trageti fara sa va pese ca omul avea totusi o nevasa care va suferi datorita voua, va plangeti ca niste tarfe proaste ce sunteti. Bine ti-a facut. Tiai inselat si sotul,si pe tine si prietenii...tot.Pt ce? Ca aveai mancarimi sub buric? Sper sa te parasesca si sotul si prietenii si sa ramai tu cu golania din capul tau.

Nu sunt victima! altele sunt, eu m-am jucat cu el. Draga lui nevasta stie ca are legaturi extra, nici ea nu e mai....
L-am incercat pe toate fetele...dupa o partida de cearta i-am scris-...daca ai sa ma iubesti...am sa fiu mereu langa tine, scumpule...voi veni mereu la tine, ca la raza de soare care iti da viata. Imi raspundea cu vorbe dulci, eu scumpule, el dragoste, iubita lui...de ce toate astea? cate femei sa se mai aventureze si sa fie prostite de el?-eu nu sunt proasta!
La o cearta mai aprinsa i-am spus daca nu ne impacam, oare rezista fara sa ma contacteze...la care el a spus ca nu putea rezista fara sa ma contacteze ca el ma iubeste, nu pentru ce am intre craci...hahahaha am ras Barbat idiot!
Marcel, daca tot esti aparatorul victemelor, explicami si mie te rog cum sa te comporti cu un barbat care iti declara iubire totala, iti petreci nopti de amor cu el, la cea mai mica cearta spune ca plange si sufera si ca ma iubeste ca un nebun, iar toate astea sa fie minciuni. Sa ne intelegem, pe mine excludema din joc, sa presupunem ca este vorba de o femeie serioasa ce cade in capcana lui...cum sa procedeze? astept raspuns...Marcel!!!!!!!!!
Sus In jos
Sorin Bunda
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 26/05/2011

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   Dum Oct 09, 2011 5:04 pm

Ok, Sonia...tu ai dorit provocare, asta am inteles eu...nu ca ai fi tu in poveste. Un asemenea barbat de care vorbesti tu nu merita sa te razbuni. Fiecare isi croieste drumul in viata dupa bunul lui plac, toti trecem prin etape mai putin placute. Ceea ce srii tu aici tine de intimitate si imi vine greu sa cred ca o femeie isi face public pe site patania ei destul de rusinoasa. Daca ai dorit provocare la membri...nota 10 de la mine!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Razbunarea arma prostului   

Sus In jos

Razbunarea arma prostului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un cuvant pentru fiecare! :: Subiecte :: Totul despre iubire-
Mergi direct la: