Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant

Un cuvant pentru fiecare!

Lipsa de comunicare este mai profunda si mai nociva decat orice alta lipsa. Pretuiti ceea ce aveti deja!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Ora exacta
Ultimele subiecte
» Biblioteca Mihai LEONTE din Petia
Dum Sept 28, 2014 9:51 pm Scris de Mihai LEONTE

» Fantezi sexuale
Mier Mai 07, 2014 7:40 pm Scris de feli34feli

» Salutare si bine v-am gasit!
Vin Noi 15, 2013 3:14 pm Scris de dani_ela

» AI DEVENIT UN NUME SCRIS PE O CRUCE...autor Mihai LEONTE
Sam Sept 28, 2013 2:06 am Scris de Mihai LEONTE

» HAINE DAMA ONLINE IEFTINE
Sam Aug 31, 2013 2:27 am Scris de bianca638

» MIRAJELE ALBASTRE 2008...volum al poetului Mihai LEONTE
Dum Apr 21, 2013 2:10 pm Scris de Mihai LEONTE

» Ce se afla intr-o ceasca de cafea ?
Vin Dec 14, 2012 9:11 pm Scris de VASILESCU

» Ortodoxia..
Joi Dec 13, 2012 8:12 pm Scris de adminforumok

» Cum ma simt?
Joi Dec 13, 2012 8:11 pm Scris de adminforumok

Statistici
Avem 258 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: jetro

Membrii nostri au postat un numar de 3846 mesaje în 631 subiecte
Cuvinte-cheie
Subiectele cele mai active
Impreuna la o cafeluta, ceai...
In aceasta zi!
Salutare si bine v-am gasit!
Bun venit tuturor!
In acesta seara!
Credeti in autenticitatea iubirii gasite pe internet?
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Dorinte de tot felul
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Provocare...
Subiectele cele mai vizionate
Fantezi sexuale
Impreuna la o cafeluta, ceai...
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Ura este doar o alta fata a iubirii?
Salutare si bine v-am gasit!
In aceasta zi!
In acesta seara!
Bun venit tuturor!
Provocare...
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Admin

Alexandrina

Ana

Vilhelm

Intuneric

Roses

Florina

abis

Elisa

Eva

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Cei mai activi postatori ai lunii
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
TOP-RO - Top siteuri din Romania top ro

Distribuiţi | 

De ce Allia?

In jos 
AutorMesaj
allia
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 24/05/2011

MesajSubiect: De ce Allia?   Joi Sept 22, 2011 11:57 pm

De ce Allia si nu Ioana, sau Ileana, de ce?- Pentru ca oricum trebuia sa pun un nume sa pot avea si eu un nume. Ploua, trista si nelinistita intru pe net, cum nelinistea nu da pace intru in vorba cu un barbat. -Ce faceti cum o mai duceti, sti ca te iubesc si imi esti draga?, cum te numesti?- are importanta cum ma numesc?- nu, am intrebat doar. Iubire, amor, vorbe amoroase, venite din vise fara realizari, atunci nu aveam de unde sti ca acel barbat sufera cu capul si de curand aflai ca el este un fustangiu, probleme cu capul, redus mintal, m-a luat o frica ingrozitoare si am simtit nevoia sa sun pe iubita, sotia lui si sa multumesc ca ma scapat de el. Nu mergea niciodata casatorie, doar fantezi indeplinite, nimic mai mult. Timid, harnic la vorbe, la pat.... - nu ma puteam casatori cu un astfel de barbat. M-am oprit si nu am mai sunat, un glas spune-taci, nu suna e prea tarziu si asta am facut. Poveste cu final neasteptat si dorit pentru mine. Nu cer sfat, pareri, dar...daca \doriti va astept pe ring
Sus In jos
Ionut
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare : Portugalia

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Sept 23, 2011 1:16 am

De curand am avut o relatie cu final trist. Va rog in numele iubiri, lasati critica, fiti mai buni si mai inganduitori.
Sus In jos
Mircea
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 02/06/2011
Localizare : braila

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Sept 23, 2011 1:38 am

Allia, tu singura iti strici imaginea, rog pe trenulvietii sa se abtina la atac, fac toate astea deoarece cunosc pe unul din admini, o respect foarte mult si ma doare sa vad cum intra persoane ce nu au legatura cu acest forum.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin

Data de inscriere : 21/06/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Sept 23, 2011 2:16 am

Din respect pentru voi membri loiali acestui forum...am sters postarile indecente. Din ce am citit, am ajuns la concluzia ca Allia posibil sa nu doreasca prietenia noastra, esti libera Allia sa mergi pe alte forumuri.

Va rog cititi regulamentul periodic!
Sus In jos
Daria
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 42
Localizare : Spania-almeria

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Sept 23, 2011 3:41 am

Iti spun eu de ce Allia. Banui ca cineva te-a intrebat de ce ti-ai fi pus acest nume, iar tu raspunzi si povestesti mai departe ca sa intelegi doar tu. Allia viata e si alb e si neagra, daca tu acum esti in ceata sau ai pierdut, lupta...nu fi geloasa pe alti, nu critica. Nimeni nu este in masura sa critice. Intreb cum ai putut sa faci dragoste cu cineva care nici macar numele real nuti cunostea? cum poti sal faci nebun pe el? o seara frumoasa
Sus In jos
Ady
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 22/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Almeria

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Sept 23, 2011 4:40 am

Hmm...ori ai inventat ori nu iubesti. Cum poti sa critici pe cel cu care ai facut amor? are el vina sau tu? Ps, esti blonda? e doar o gluma.
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Sam Sept 24, 2011 9:45 pm

Adevarat, nu doresc prietenia nimanui. Este un forum unde putem lega prieteni daca se doreste, ne spunem pararea referitor la discuti. Acest individ cu care eu am fost "iubita" e aici pe forum din respect pentru MINE nu spun cine a fost. Ady, nu sunt blonda. Sunt satena, daca vrei tu ma vopsesc. Nu critic am spus doar ca uneori te poti increde intr-un drac cu chip de om
Sus In jos
Dudu
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 16/06/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Sam Sept 24, 2011 10:39 pm

Stai sa inteleg, tu spui ca nu ai spus omul cum te numesti si totusi ati facut dragoste, apoi spui ca e bolnav...nu dai detali amanuntite si memebri te vor judeca, incearca sa fi mai in detaliu.
Sus In jos
Vasile
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 04/06/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Sam Sept 24, 2011 10:51 pm

Rai santeti- sa spui numele din prima? hmmm, sa faci dragoste din prima, ma pui pe ganduri...trebuia sa te interesezi inainte cine este, sa treaca o perioada, sa fi sigura pe tine.
Sus In jos
Relu
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 30
Localizare : motru

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 12:47 am

Nu stiu daca noi, membri avem dreptul sa criticam, noi din cate stiu eu si asta si fac imi dau cu parerea, pot da un sfat, dar sa critic nu pot. Fiecare poveste are dreptate. Dumnezeu nu critica, noi oameni de ce sa criticam? pentru ca am fost criticati? suntem mai buni daca venim si criticam pe cei care ne critica sau cauta galceava?nu. V-am criticat si eu putin pe voi Allia, poate pe viitor o sa fi mai atenta la barbati
Sus In jos
allia
Membru senior
Membru senior

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 2:13 am

Relule, daca dau peste unul ca el...greu sa fi atenta, a fost atat de marsav incat am crezut tot cemi spunea. Nu regret, eu nu am fost sincera cu el niciodata, mi-am facut nevoile si am pierdut timpul, nu ma casatoream eu cu un barbat ce nu stia nici sa vorbeasca bine romaneste, de multe ori il corectam si se aprindea precum chibritul, dar chibritul se stinge repede, asta ardea cat il tinea gura dupa care venea cu declarati de dragoste cerand iertare , inca ceva Relu, crezi ca eu am criticat pe acest forum si ma razbun pe cineva?...nici vorba
Sus In jos
Sandrina
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 06/06/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 2:33 am

Allia, cea din poza nu esti tu...ok, insa in poveste spui ca aceea persoana ce ti-a fost iubit este pe forum. Ok, inteleg ca toti avem povestea noastra de viata si intram pe forum sa ne spunem si povestea, sa primim un sfat, o parere, insa tu nu faci bine criticand omul cu care te-ai culcat...la urma urmei te-a violat? nu...atunci mai femeie ce vina are omul? daca sotul meu o sami spuna intr-o buna zi ca iubeste pe altcineva...eu ce trebuie sa fac? sa-l critic? sa fac publica relatia dintre mine si el? atunci ma pot intreba daca l-am iubit ori nu. Sa lasam iubirea sa aleaga sa iubim fara frica, sa nu criticam daca cel iubit alege o alta cale...
Pe tine te-a iubit atunci intre timp poate omul sa indragostit de alta...viata e cu dus intors si daca nu sti sa pierzi nu vei castiga! Daca fostul tau iubit e si bolnav si pe acest forum cum crezi ca se simte cand va citi cu cine a fost alaturi? se va bucura ca a scapat si poate isi va pierde increderea in femei.
Sus In jos
fericirea efemera

Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 2:41 am

Sandrina, de unde deduci tu ca a lasato, el pe ea? cunosti cazul? poate ea a lasat pe el...eu asa am inteles. De ce nu recunoastem ca sunt tot felul de indivizi care sug sangele la femei apoi le abandoneaza cand prinde alta prada?
Sus In jos
Marcel
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 26/09/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 4:07 am

Sandrina spune ceea ce a spus Allia si de ce sa nu recunoastem ca sunt si tot felul de individe care....nu sug numai sangele barbatilor... pe care apoi ii abandoneaza cand prind alta prada... .
Allia cred ca provoaca pt ca ma indoiesc ca ar exista femei care si-o pun cu cineva pe care nici macar nu stiu cum il cheama.
Voi cita un paragraf scris de Allia:
Citat :
Nu regret, eu nu am fost sincera cu el niciodata, mi-am facut nevoile si
am pierdut timpul, nu ma casatoream eu cu un barbat ce nu stia nici sa
vorbeasca bine romaneste, de multe ori il corectam si se aprindea precum
chibritul
Daca nu ai fost sincera cu el de ce naiba il mai critici? Parerea mea persoanala este ca ti-a dat cu Flit si nu poti accepta asa ceva.
Sus In jos
Cornelia
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 19/06/2011

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 4:31 am

Nu este critica...este bataie de joc intre iubire. Cine iubeste macar un strop nu arunca cu noroi asa doar ca sa se afle in treaba
Sus In jos
mynetiro
Membru senior
Membru senior

Localizare : galati

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   Vin Oct 07, 2011 5:14 am

Daca tu Allia nu i-ai spus nici cum te numesti si ai pretenti la el....lasa de dorit din partea ta. Nu lua ca pe o critica sau ca ceva personal nu te cunosc nu ma cunosti, doresc doar sa te intreb ceva si nu este nevoie sa raspunzi daca nu doresti si nu poti; cati ani ai si cati iubiti ai avut pana acum?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: De ce Allia?   

Sus In jos

De ce Allia?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un cuvant pentru fiecare! :: Subiecte :: Povestea mea-
Mergi direct la: