Un cuvant pentru fiecare!
Fiind oameni intre oameni, cautam in mod constant prezenta si compania semenilor. Cautam comunicare, impartasire, comunitate. Si desi uneori ceilalti ne dezamagesc prin gesturile si comportamentele lor, umanul din noi insine ne impinge mai departe spre descoperirea umanului din cei care, mai mult sau mai putin pasager, sunt prezenti la un moment dat in viata noastra. Forumok.forumulmeu.ro a fost creat pentru a mijloci intalnirea dintre mine si tine, dintre ea si el, dintre noi si ceilalti. Conceptul care sta la baza acestui site este acela al catalizarii contactului dintre membri prin desfasurarea unor activitati in care sa se faca manifeste personalitatea fiecaruia in toata amploarea sa, incepand de la teme de discutie riguros dirijate la crearea sau importul de profile bine dezvoltate. Finalitatea este aceea de a ne face simtita prezenta intr-o comunitate in care ceea ce tine de profunzimile si specificitatile individualitatii este sau devine relevant

Un cuvant pentru fiecare!

Lipsa de comunicare este mai profunda si mai nociva decat orice alta lipsa. Pretuiti ceea ce aveti deja!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Ora exacta
Ultimele subiecte
» Biblioteca Mihai LEONTE din Petia
Dum Sept 28, 2014 9:51 pm Scris de Mihai LEONTE

» Fantezi sexuale
Mier Mai 07, 2014 7:40 pm Scris de feli34feli

» Salutare si bine v-am gasit!
Vin Noi 15, 2013 3:14 pm Scris de dani_ela

» AI DEVENIT UN NUME SCRIS PE O CRUCE...autor Mihai LEONTE
Sam Sept 28, 2013 2:06 am Scris de Mihai LEONTE

» HAINE DAMA ONLINE IEFTINE
Sam Aug 31, 2013 2:27 am Scris de bianca638

» MIRAJELE ALBASTRE 2008...volum al poetului Mihai LEONTE
Dum Apr 21, 2013 2:10 pm Scris de Mihai LEONTE

» Ce se afla intr-o ceasca de cafea ?
Vin Dec 14, 2012 9:11 pm Scris de VASILESCU

» Ortodoxia..
Joi Dec 13, 2012 8:12 pm Scris de adminforumok

» Cum ma simt?
Joi Dec 13, 2012 8:11 pm Scris de adminforumok

Statistici
Avem 258 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: jetro

Membrii nostri au postat un numar de 3846 mesaje în 631 subiecte
Cuvinte-cheie
Subiectele cele mai active
Impreuna la o cafeluta, ceai...
In aceasta zi!
Salutare si bine v-am gasit!
Bun venit tuturor!
In acesta seara!
Credeti in autenticitatea iubirii gasite pe internet?
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Dorinte de tot felul
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Provocare...
Subiectele cele mai vizionate
Fantezi sexuale
Impreuna la o cafeluta, ceai...
La multi ani draga si iubita prietena...ILEANA-NURILUSA
Servus !! Bun venit pe pagina mea...ADY-ELENA
Ura este doar o alta fata a iubirii?
Salutare si bine v-am gasit!
In aceasta zi!
In acesta seara!
Bun venit tuturor!
http://nurigroup.forumulmeu.com/forum
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Admin

Alexandrina

Ana

Vilhelm

Intuneric

Roses

Florina

abis

Elisa

Eva

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Cei mai activi postatori ai lunii
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
TOP-RO - Top siteuri din Romania top ro

Distribuiţi | 

Te voi iubi mereu!

In jos 
AutorMesaj
Verdelemut
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 05/06/2011
Varsta : 51
Localizare : braila

MesajSubiect: Te voi iubi mereu!   Dum Iun 05, 2011 7:19 pm

E totul atat de frumos cand te vad in preajma mea...te iubesc ca si un copil, as sta o viata intreaga sa te privesc....poate ti se pare ciudat dar in adancul sufletului meu ma simt super bine.
Am vrut sa uit chipul tau, dar cum cand eu te iubesc ca un nebun si nu trece nici o secunda ca te doresc din ce in ce mai mult si culmea chiar atunci cand suntem in contradictoriu, eu fie sunt naiv si nu inteleg alte multe lucruri...sincer nu stiu.
Se vede cu ochiul liber ca ne asemanam mult prea mult si simt ca nu voi mai putea intalni o alta femeie ca tine, cu modul tau de a fi, esti unica pentru mine...tu imi oferi ceea ce eu imi doresc iar eu iti pot oferi ceea ce tu visezi. In ziua de azi e greu sa mai intalnesti astfel de personae ca noi!. Si cred ca ar fi pacat de noi doi daca nu ne-am cunoste mai bine deoarece gandim ambi la fel.
Dragostea in doi ar trebui sa fie lucrul cel mai important...mai puternic, asa vad eu totul. Hai sa fim noi cei care sa aratam lumi intregi ce este iubirea adevarata, sa ne iubim cu toata forta cladida prin dragoste, sa ne facem viata asa cum dorim doar noi doi, si lucrurile sigur se v-or aseza. Eu voi lupta pentru iubirea noastra, pentru ca asta simt...sa lupt pentru ceea ce iubesc si sa nu renunt la lupta. In iubire este nevoie de lupta, sinceritate, devotement. siguranta, pasiune...Te iubesc mult si sper ca intr-o buna zi sa imi raspunzi.
Sus In jos
Intuneric
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Nici eu nu stiu

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   Sam Iun 11, 2011 5:33 am

Toti ne dorim iubire, toti iubim intr-un fel sau altul, toti suntem copii atunci cand iubim deoarece dorim sa fim alintati, sa ni se spuna vorbe frumoase. Felicit si eu declaratia ta sau poveste, succes in iubire si sa fi iubit asa cum tu iubesti!
Sus In jos
Elisa
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 02/06/2011

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   Sam Iun 11, 2011 5:35 am

Frumos...suna mai bine a declaratie ce spui tu aici, dar daca ai considerat ca e o poveste...si poate in curand va veni si continuarea. La asa o declaratie frumoasa cred ca vei primi un raspuns pe masura.
Sus In jos
Violeta
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 03/06/2011
Varsta : 50
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   Sam Iun 11, 2011 5:36 am

Tu o vei iubi mereu dar ea?...vei sta asa daca nu vei primi niciodata un raspuns? iubirea merge inainte si daca nu primim raspuns e greu. Iti doresc un raspuns fericit!
Sus In jos
Alexandrina
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 03/06/2011
Varsta : 52
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   Sam Iun 11, 2011 5:40 am

Succes in dragoste Verdelemut smiley028
Am gasit asta undeva pe un forum si o pun si eu aici la noi. smiley028
Asa cum se intimpla de obicei in dragoste desi exista sentimentul care iti impune o strinsa legatura cu persoana implicata in relatie totusi nu reusesti sa te rezumi la o dragoste sincera si devotata acelei persoane si asta pentru ca exista acolo jos cineva care isi baga codita si iese prost tot cea ce ai cladit cu truda si chin intro relatie ce o doresti de durata...
Ciudate întrebari într-o lume în care întrebarea nu-si mai afla rostul. Credeam ca totul se poate controla, pâna si sentimentele, dar m-am înselat. Oricât ai încerca, nu vei reusi sa desavârsesti nimic
Sufletul este ca o oglinda pe care un om cu gesturi nesabuite a reusit sa o sparga. Acum este în zadar efortul de a mai încerca sa repari ceva. Toata viata vei umbla dupa cioburi încercând ca într-un joc de puzzle sa le unesti. Nu vei reusi si asta o stii dar continui sa ignori. Prin gând îmi trec mii de fragmente de vise... acum imposibile
Niciodata gândul nu-ti va fi mai real, numai daca tu îi vei da valoare si sens. Iubirea e ca o picatura de roua de pe un trandafir care se topeste timid sub razele soarelui..Din momentul din care te`am gasit am simtit si am aflat în adâncul inimii mele o pofta nebuna sa-ti dezvaluiesc amorul, dorind sa-ti fac mii de juraminte în genunchi si privindu-te în paradisul inimii mele, sa-ti zic: ...
asta e partea frumoasa si dulce a inimii mele unde tu vei fi craiasa sufletului meu si facându-te fericita îti voi pune frumos printre florile care mai îmbatatoare si dulci, pe o parte mân, iar pe cealalta puterea tainica a amorului si tot odata fala puternica si împreuna vom face ca din iubirea sufletului sa se nasca o frumoasa si nemuritoare prietenie ..
dragoste ce nu va parasi sufletele noastre nici în viata în care eu o sa fiu un înger pazitor, pe veci al tau, iar tu vei fi zâna alba a iubirii; cea care îmi va darui pe veci sufletul tau sal sarut
Daca as putea sa fac parte din inima ta macar un minut, sa pot sa aflu daca esti alaturi de mine pe veci, as putea sa mor în pacea iubirii tale si daca tu ai putea sa patrunzi în inima mea, cea care exista numai pentru ca tu existi, nu cred ca ai mai putea pleca si vei ramâne pe veci nemuritoare în cerul senin si plin de dragoste
Daca as putea sa îmi pun o dorinta înainte sa plec din preajma ta iubito, sa plec acolo sus unde nu te-as pierde din privirea mea plina de iubire, ca în momentele în care tu, frumoasa mea, erai lânga inima mea si imi alinai durerea cu zambetul
De as putea sa retraiesc tot ce a fost frumos în aceasta dragoste eterna as dori sa trec prin tot ce ai însemnat tu pentru mine, si rau si bun pentru a nu uita niciodata înfatisarea si privirea ta.
Vreau sa stii ca din inima mea nu vei disparea niciodata si mai cred ca odata, macar odata te vei gândi si tu la sufletul meu omenesc si la tot ce tu însemni pentru mine , adica totul, adica viata, mangaiere si sperante (sperante ca te voi putea avea macar un minut la inima mea
Mai vreau sa spun ca îti doresc sa fi iubita tot atât de mult precum tin si ma gandesc la tine ca un micutz dumnz , poate chiar mai mult ... pentru ca meriti ... pentru ca atunci când vei pleca nu vei mai putea sa-mi oferi umarul tau pentru a plânge.
am fost fericit, dar nu pentru nefericirea ta... ci pentru faptul ca am descoperit o noua tu, una care iubeste si care da dovada ca poate AVEA SUFLET BUN ,
Nu îti doresc decât bine în viata si fericire, Vreau sa te rog înca odata sa nu uiti ca exista si va exista cineva care ITI saruta sufletu si din inima caruia nu vei pieri nici atunci când voi urca acolo sus, acolo unde totul e bine... acolo unde e numai iubire
... nu mi te pot scoate din minte si nu mi te pot scoate din inima... de acolo unde ai intrat si nu vei mai putea iesi nici atunci cand ea nu va mai putea darui nimic.
Daruieste-mi macar pentru un minut sufletul tau ... si promit ca nu vei regreta... promit ca nu vei uita... si promit ca nu mi-o vei mai lua... promit ca nu te voi uita... si promit ca... vei fi printesa inimii mele... vei fi simbolul dragostei mele... vei fi floarea vietii mele... si vei fi cerul planetei mele
Daca nu ma vei primi .. în palatul viselor mele... îti promit ca nu ma voi lasa... ca nu voi ceda... ca voi lupta pâna la moarte (moartea inimi mele).. .. nici în cele mai frumoase vise ale gândiri mele
Daca as putea macar odata sa-ti ascult inima cum îti bate... cum pulseaza în loc de sânge. E noaptea singuratati pentru mine... e noaptea fara sfârsit... e noaptea ucigatoare... e ultima noapte când mai pot visa.
Sus In jos
Tudor
Membru senior
Membru senior

Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   Joi Iun 16, 2011 5:56 am

Adevarat Verdelemut...dragostea e in doi si daca ambi simte acelasi lucru, adica merg pe aceeasi frecventa e super. Ma bucur pentru cei care si-au gasit sufletul pereche.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Te voi iubi mereu!   

Sus In jos

Te voi iubi mereu!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un cuvant pentru fiecare! :: Subiecte :: Povestea mea-
Mergi direct la: